konferencja wod-kan

IX konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

W przyszłym roku, w dniach 8-10 lutego, w Szczyrku, odbędzie się kolejna już IX konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN. Wydarzenie to, jest bardzo znanym i cenionym w kraju spotkaniem kadry zarządzającej w branży wod-kan. Tym razem, tematem przewodnim wydarzenia będzie organizacja pracy w spółkach wod-kan, w obliczu zagrożeń związanych z trudnymi realiami rynkowymi.

Na spotkaniu poruszane będą zagadnienia związane przede wszystkim z dostosowaniem się spółek wod-kan do obecnie panujących, kryzysowych realiów rynkowych. Jest to bardzo dobra okazja do tego, aby wymienić się doświadczeniami związanymi z pracą w branży wod-kan w obecnych realiach.

Wydarzenie odbędzie się po raz kolejny w Szczyrku, w hotelu META Resort Wine&SPA. Pełny regulamin konferencji jest dostępny pod adresem https://www.kierunekbmp.pl/Resources/ar/94251/94424/1669025090c798f.pdf

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, można znaleźć na stronie https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2248.html, gdzie odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Organizatorem wydarzenia jest firma BMP wydawca czasopisma „Kierunek WOD-KAN” oraz portalu internetowego kierunekWODKAN.pl

Previous Article
Next Article