agregaty pompowe do ścieków

Agregaty pompowe Godwin NC do ścieków.

Nowoczesne agregaty pompowe Godwin serii NC, to urządzenia przeznaczone do pracy w wyjątkowo trudnych warunkach. Są one wyposażone w samoczyszczący się wirnik w technologii Flygt N (http://strefapompowa.pl/technologia-flygt-adaptive-n-w-pompach-zatapialnych-do-sciekow/ – tutaj wzmianka o tej technologii zastosowanej w pompach zatapialnych). Urządzenia te są także oparte o technologię pomp ze wspomaganiem próżniowym Godwin Dri Prime. Można więc powiedzieć, iż są to wyjątkowo nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na pracę w wymagających warunkach.

Gdzie stosowane są agregaty pompowe Godwin?

Dzięki zastosowaniu technologii samoczyszczącego się wirnika Flygt N, agregaty pompowe Godwin serii NC, sprawdzają się przy pracy w przepompowniach ścieków, czy też przy konstruowaniu tymczasowych bypassów ściekowych. Możliwe jest także ich zastosowanie przy napędzaniu zestawów igłofiltrowych. Pompa ta wytwarza podciśnienie do 8,5m, dzięki czemu możliwe jest zasysanie z dużych głębokości. Obecnie dostępne są pompy w wersjach otwartych, jak i w pełni zamkniętych, wyciszonych, przeznaczonych do pracy w miejscach publicznych. Dodatkowo, możliwe jest także zamówienie pompy w wersji przewoźnej na przyczepie z homologacją.

Podstawowe informacje techniczne.

Do najważniejszych informacji technicznych na temat agregatów Godwin NC do ścieków, zaliczamy następujące kwestie:

  • Uszczelnienie w kąpieli olejowej – zapewnia możliwość zasysania oraz pracy na sucho.
  • Wysokość podnoszenia – pozwala na transport ścieków na bardzo duże odległości przy sporych przewyższeniach terenu.
  • Wirnik w technologii Flygt N – samoczyszczący się wirnik, ułatwia długotrwałą pracę pompy bez jej zapychania się. Optymalizuje zużycie paliwa dzięki wysokiej sprawności hydraulicznej.

Możemy więc powiedzieć, iż agregaty pompowe Godwin NC to urządzenia do pracy w bardzo wymagających warunkach. Sprawdzają się przy pompowaniu materiałów lepkich jak również włóknistych.

Obecnie na rynku najbardziej popularnymi modelami tego typu urządzeń są agregaty oznaczone numerami NC80, NC 100 oraz NC150. Numer modelu jest od razu oznaczeniem średnicy przyłącza tłocznego.

Podsumowanie.

Można więc powiedzieć, iż agregaty pompowe Godwin NC, to urządzenia bardzo dobrej jakości. Sprawdzające się w bardzo wymagających warunkach, zarówno przy pompowaniu ścieków, jak i przy pracy z systemami odwodnień igłofiltrowych. Urządzenia tego typu to obecnie jedne ze zdecydowanie najlepszych w swoje klasie, z dostępnych na rynku. Inwestycja w tego typu agregaty pompowe Godwin NC, to bardzo dobrze ulokowane pieniądze.

 

Previous Article
Next Article

2 Replies to “Agregaty pompowe Godwin NC do ścieków.”

Comments are closed.