Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN - webinar - 18.02.2021

Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN – webinar – 18.02.2021

Aktualna sytuacja epidemiologiczna, niestety nie pozwala na organizowanie konferencji branżowych oraz targów w normalnych warunkach. Wobec tego też, większość organizatorów, nie chcąc tracić cennych chwil, postawiło przenieść się, przynajmniej czasowo do sieci internetowej. Skutkiem tego, regularnie organizowane są webinary branżowe. Jeden z takich webinarów, który będzie nas najbardziej interesować, odbędzie się już za niespełna miesiąc, a dokładniej 18 lutego 2021 roku.

Zarządzanie przedsiębiorstwem WOD-KAN

Zaplanowany webinar nosi taki właśnie tytuł i będzie dotyczyć przede wszystkim kwestii związanych z prawidłowym zarządzaniem w przedsiębiorstwach WOD-KAN. W programie webinaru znajdą się między innymi następujące punkty:

  • Jak budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa wod-kan w sieci?
  • Zarządzanie informacją w dobie pandemii – korespondencja z klientem
  • Narzędzia wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Zarządzanie strategią i planowanie strategiczne. Zarządzanie celami organizacji

Ogólnie rzecz biorąc, webinar będzie poświęcony kwestiom zarządzania przedsiębiorstwem WOD-KAN, prawidłowym utrzymaniu relacji pomiędzy przedsiębiorstwami wod-kan a rynkiem zewnętrznym. Pojawią się zagadnienia związane z komunikacją oraz zarządzaniem danymi klientów. Poruszone będą także kwestie optymalizacji pracy jak również minimalizacji kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa WOD-KAN.

Wśród wykładowców pojawiać się będą przedstawiciele kadry zarządzające różnych spółek WOD-KAN, jak również przedstawiciele firm dostarczających dla branży nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

VII Konferencja Naukowo-Techniczna – Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Wspomniany webinar, na który serdecznie wszystkich zapraszamy, jest swego rodzaju wstępem, preludium, wprowadzeniem do stacjonarnej Konferencji Naukowo-Technicznej, która zaplanowana jest na czerwiec. Dokładną datę konferencji poznamy niebawem, o czym też od razu poinformujemy na naszych stronach.

Zapraszamy do udziału w webinarze wszystkich zainteresowanych nowoczesnym podejściem do zarządzania przedsiębiorstwami z branży WOD-KAN.

Więcej informacji na temat planowanego webinaru, jak i przyszłej, stacjonarnej konferencji znajdziecie państwo pod adresem: https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2164.html

Previous Article
Next Article