konferencja wod-kan

Targi WOD-KAN przełożone na 2022 rok.

Panująca obecnie sytuacja epidemiczna w kraju i na całym świecie, zmusiła organizatorów, przygotowujących coroczne Targi WOD-KAN, do przełożenia imprezy na przyszły rok. Obecne obostrzenia nie pozwalają na zorganizowanie tak dużej imprezy masowej. Wobec czego tez najlepszą decyzją była ta, która przekłada Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji na przyszły rok.

Wirtualna platforma WOD-KAN 2.0

W związku z tym tez, iż Targi WOD-KAN nie odbędą się w tym roku, organizator postanowił wdrożyć kilka innych rozwiązań. Powstała więc platforma internetowa WOD-KAN 2.0, dostępna pod adresem https://targi-wod-kan-pl

Platforma powstała w głównej mierze po to, aby możliwe było stworzenie wirtualnych targów WOD-KAN, które będą funkcjonować cały rok. W ramach platformy pojawią się wystawy, poszczególnych wystawców, działających w naszym sektorze gospodarki. Będą oni mieli możliwość prezentacji swojej oferty. Wirtualne stoiska będą zaopatrzone w odpowiednie materiały informacyjne do pobrania na własny komputer.

Czy za rok targi WOD-KAN na pewno się odbędą?

Jak mówi pani Dorota Jakuta – prezes Izby: Pozostajemy w nadziei, że w 2022 r. dane nam będzie spotkać się z Państwem na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy.

My ze swojej strony mamy również nadzieję, iż Targi WOD-KAN, odbędą się w przyszłym roku już całkiem normalnie, bez jakichkolwiek przeszkód. Jest to w końcu najważniejsza impreza tego typu w naszym kraju.

Więcej informacji na temat aktualnej sytuacji oraz organizacji Targów znajdziemy na stronie https://targi-wod-kan.pl/

Previous Article
Next Article