Targi WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019 zbliżają się coraz większymi krokami. Tegoroczna edycja zaplanowana jest na dni 21-23 maja. Dlatego warto jak najszybciej zaplanować swoją wizytę na targach. Niezależnie od tego czy pojawiać się będziemy, jako wystawcy, czy jako zwiedzający. Szczególnie zaś dotyczy to wystawców, dla których liczba miejsc jest siłą rzeczy ograniczona.

WOD-KAN 2019 dla wystawców.

Aby zgłosić swój udział w targach WOD-KAN 2019, należy wypełnić odpowiedni formularz dostępny pod adresem http://targi-wod-kan.pl/file/2019/01/Zgloszenie_Targi_WOD-KAN_2019.pdf. W zgłoszeniu tym określamy wszystkie szczegóły dotyczące naszego stanowiska wystawowego i związanych z tym kosztów. Koszty ponieść trzeba, jednak w zamian będziemy zyskiwać możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, jak również wypromować swoją markę pomiędzy innymi przedstawicielami branży.

Na tego typu targi zjeżdżają się zarówno firmy dostarczające sprzęt WOD-KAN, jak i jego użytkownicy. Dlatego też, dla każdego producenta pomp stosowanych w branży budowlanej, wydobywczej, przemysłowej, czy też przy gospodarce komunalnej, będzie to obowiązkowa wizyta. Tutaj możliwe będzie pozyskanie nowych klientów dla swoich produktów. Możliwe będzie także nawiązanie współpracy z innymi producentami sprzętu, w celu wspólnej wymiany technologii, czy też wspólnego działania nad nowymi projektami dla branży.

Targi WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy będą tutaj więc obowiązkowym punktem, w który w roku 2019 trzeba będzie się pojawić.

Dlaczego WOD-KAN?

Wielu przedsiębiorców mogłoby od razu zapytać, dlaczego akurat targi WOD-KAN w Bydgoszczy? Przecież dookoła jest wiele innych tego typu targów, na które warto się wybrać. Owszem są także i inne imprezy, i owszem warto się na nie wybrać. Targi w Bydgoszczy także jednak warto odwiedzić, chociażby ze względu na fakt, iż co roku gromadzą one ok. 10 tys. uczestników. Do tego dochodzi fakt, 15 tys. m2 powierzchni wystawowej. Wszystko to będzie trwać przez trzy dni, w trakcie których możemy odbywać spotkania biznesowe jak również przeglądać najnowsze oferty producentów, czy też przedstawiać swoją ofertę.

Program targów i konferencji na 2019 rok.

Oczywiście co roku struktura targów jest nieco odmienna, jednakże schemat będzie zbliżony. Poniżej prezentujemy skrótowy program całych targów na poszczególne dni.

Dzień pierwszy

  • 10:00 – 17:00 – Wystawa targowa
  • 10:00 – 10:20 – Uroczyste otwarcie Targów
  • 12:30 – 16:30 – Konferencje branżowe
  • 19:00 – 24:00 – Biesiada Targowa.

Dzień drugi

  • 10:00 – 17:00 – Wystawa targowa
  • 12:00 – 16:30 – Konferencje branżowe

Dzień trzeci

  • 10:00 – 15:00 – Wystawa targowa

Szczegółowe informacje na temat samych targów, oraz informacje o ewentualnych zmianach, jak również listę wystawców znajdziemy na stronie internetowej targów pod adresem: http://targi-wod-kan.pl/

Next Article