konferencja wod-kan

XXV kongres WOD-KAN-EKO 15-17 listopada 2022

Już w dniach 15-17 listopada odbędzie się XXV Kongres WOD-KAN-EKO, który tradycyjnie odbędzie się w Łodzi. Jest to już kolejna tego typu impreza, na której można będzie posłuchać wykładów z zakresu jakości wody, problemach prawnych czy też w kwestiach oczyszczania ścieków. Wydarzenie jest kierowane przede wszystkim dla kadry zarządzającej w przedsiębiorstwach WOD-KAN-EKO.

Wcześniej zapowiadaliśmy już poprzednie edycje tego typu wydarzeń, toteż nie mogło i tym razem zabraknąć naszej zapowiedzi. W końcu jest to największa tego typu impreza w naszym kraju. W tym przypadku po raz kolejny będziemy mieć do czynienia z wydarzeniem organizowanym przez firmę BMP Sp. z o.o, wydającą magazyn Kierunek Wod-Kan oraz serwis internetowy kierunekWODKAN.pl

Ponadto, warto podkreślić, iż gospodarzem imprezy będą w tym roku:

Partnerami branżowymi imprezy będą:

Program imprezy dostępny jest w całości w dokumencie PDF dostępnym pod linkiem: https://www.kierunekbmp.pl/Resources/ar/92251/92298/16607314784e26c.pdf

Koszty uczestnictwa w imprezie to 1200 PLN netto/osoba. Koszt ten obejmuje udział we wszystkich wykładach i prelekcjach, przerwy kawowe oraz lunch podczas dwóch dni imprezy. Dodatkowo można liczyć na dostęp do profesjonalnej prasy branżowej, pakietu materiałów informacyjnych. Co najważniejsze, wyjazd na XXV Kongres WOD-KAN-EKO, to także, a może nawet przede wszystkim, możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych w branży, które zaowocują w przyszłości rozwojem większej ilości przedsiębiorstw w branży.

Zapraszamy serdecznie na stronę https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2235,86191.html, gdzie można znaleźć wszystkie, najważniejsze informacje na temat XXV Kongres WOD-KAN-EKO, oraz sprawdzić aktualności, koszty uczestnictwa, przejrzeć regulamin, czy też zarejestrować swoje uczestnictwo w imprezie.

 

 

 

 

Previous Article
Next Article