konferencja wod-kan

VIII Konferencja zarządzanie przedsiębiorstwem WOD-KAN – szczyrk 10-11 lutego 2022

Zaraz na początku przyszłego roku, a dokładniej w lutym, w Szczyrku będzie mieć miejsce VIII Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN. Jest to kolejne już edycja znanego wydarzenia, na które co roku ściąga dużo osób z całego kraju, zajmujących się przede wszystkim zarządzaniem przedsiębiorstwami WOD-KAN. Ale oczywiście nie tylko, bowiem przyjeżdżają tutaj także specjaliści z branży, oraz zapewniające specjalistyczne narzędzia wspierające procesy zarządzania przedsiębiorstwami wod-kan.

Gdzie i kiedy odbędzie się konferencja?

VIII Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN odbędzie się w dniach 11-12 lutego 2022 roku w Szczyrku, w hotelu META Resort Wine&Spa.

W programie konferencji znajdziemy przede wszystkim wykłady specjalistów z dziedziny zarządzania spółkami wod-kan, wywiady z czołowymi menedżerami tych spółek. Znajdziemy także referaty specjalistów, spotkania integracyjne, oraz wystawa stoisk. Na stoiskach przede wszystkim znajdziemy dostawców rozwiązań wspomagający procesy zarządcze w spółkach wod-kan i pokrewnych.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronach https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2223.html

Szczegółowy program konferencji dostępny jest w pliku PDF pod adresem: https://www.kierunekbmp.pl/Resources/ar/88751/88780/1639745736c07d9.pdf

Także na serwisie Kierunek WOD-KAN niebawem znajdziemy szczegółowe informacje o konferencji, toteż serdecznie zapraszamy do uważnego śledzenia serwisu.

Previous Article
Next Article

One Reply to “VIII Konferencja zarządzanie przedsiębiorstwem WOD-KAN – szczyrk 10-11 lutego 2022”

Comments are closed.