XIII Konferencja Awarie Monitoring Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

Już niebawem, za kilka dni, rusza kolejna XIII Konferencja Awarie Monitoring Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN. Jest to cykliczne wydarzenie, w którym udział biorą przede wszystkim przedstawiciele przedsiębiorstw WOD-KAN.

Co w dalszej części artykułu?

Kiedy się odbędzie?

Wydarzenie będzie mieć miejsce w dniach 5-6 kwietnia 2022 roku w Wiśle. Gospodarzem honorowym konferencji są Wodociągi Raciborskie, zaś głównym organizatorem, tak jak w latach ubiegłych, jest firma BMP, wydawca magazynu Kierunek WOD-KAN.

Program wydarzenia

W programie znajdą się prelekcje i wykłady znanych i szanowanych ekspertów rynkowych w dziedzinie WOD-KAN. Wśród wielu prezentacji i wykładów znajdziemy m.in.:

  • Innowacyjność w sieci WOD-KAN
  • Właściwa eksploatacja i zarządzanie siecią WOD-KAN.
  • Bezpieczeństwo sieci WOD-KAN i nie tylko.

Szczegółowy program XIII Konferencji Awarie Monitoring Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN, można znaleźć w pliku PDF na stronie organizatora pod adresem https://www.kierunekbmp.pl/Resources/ar/89251/89306/16486286835692c.pdf

Koszty uczestnictwa

Aby móc wybrać się na obydwa dni, trzeba uiścić opłatę w wysokości 1200 PLN za osobę. Opłata ta uprawnia do udziału w całym wydarzenia i obejmuje:

  • Udział we wszystkich prelekcjach i wykładach.
  • Dostęp do prasy branżowej
  • Przerwy na kawę oraz lunch każdego dnia. W dniu głównym konferencję kolacją.
  • Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży WOD-KAN
  • Poznanie najnowszych rozwiązań oferowanych przez różnych wystawców.

Dla większości przedstawicieli przedsiębiorstw WOD-KAN jest to więc konferencja, na której po prostu wypada być. Dzięki pozyskanej tutaj wiedzy, będzie można wdrażać także u siebie, nowoczesne, innowacyjne rozwiązania, które zapewnia jeszcze lepszy poziom efektywności działania przedsiębiorstw WOD-KAN

Serdecznie zapraszamy więc na XIII Konferencję Awarie Monitoring Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

Previous Article
Next Article