1 Konferencja Oczyszczalnie Przyszłości

1 Konferencja Oczyszczalnie Przyszłości.

W dniu 13-14 września 2022 roku, odbędzie się 1 Konferencja Oczyszczalnie Przyszłości. Jest ona odpowiedzią na spory sukces, jakie odniosło webinarium przeprowadzone w ubiegłym roku, w czasie pandemii. Tym razem można będzie jednak spotkać się i porozmawiać na żywo, co na pewno zaowocuje o wiele lepszymi efektami. Pozwoli nawiązać nowe kontakty biznesowe, oraz wymienić się doświadczeniami w zakresie nowoczesnych technologii oczyszczania ścieków.

Najważniejsze zagadnienia.

1 Konferencja Oczyszczalnie Przyszłości, będzie skupiać się przede wszystkim na kwestii koniecznych do przeprowadzenia modernizacji większości obiektów. Uwzględniając w tym oczywiście samowystarczalność energetyczną oczyszczalni ścieków. Poruszony będzie także temat związany z nową dyrektywą w zakresie jakości wody przeznaczonej do spożycia.

Wydarzenie jest jak większość tego typu konferencji, organizowana przez firmę BMP Sp. z o.o. wydawcę internetowego portalu kierunekWODKAN.pl, na którego stronach, można na bieżąco śledzić wszystkie informacje na temat zbliżającej się konferencji.

Honorowym gospodarzem imprezy jest Hydrosfera Józefów Sp. z o.o., co pozwoliło także na wdrożenie do programu konferencji zwiedzanie oczyszczalni ścieków w Józefowie.

Partnerami branżowymi będą:

Ponadto, merytoryczny patronat nad konferencją objęło Stowarzyszenie „Lubuskie Forum Wodociągowe”

Zapraszamy więc serdecznie na stronę https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2234,89917.html, gdzie można znaleźć bieżące informacje na temat zbliżającej się coraz większymi krokami 1 Konferencji Oczyszczalnie Przyszłości.

Previous Article
Next Article